:اطلاعيه ها:

در صورت بروز مشکل در عملکرد سیستم حتما مرورگر موزیلا فایرفاکس خود را به روز رسانی نموده و با کلیدهای Ctrl+F5 سیستم را مجددا بارگذاری نمایید.


به استحضار مي رساند فرايند انتقال اطلاعات بيمه نامه هاي عمر و سرمایه گذاری در سيستم قديم عمر انفرادي آغاز شده است و به تدريج بيمه نامه هاي سيستم قديم به سيستم جديد منتقل مي شود. لازم به ذكر است انتقال اطلاعات از انتهاي سال 91 آغاز شده است و به تدريج شامل بيمه نامه هاي قديمي تر نيز مي شود. خواهشمند است در هنگام انجام هرگونه عمليات روي بيمه نامه هاي عمر و سرمایه گذاری، جهت جلوگيري از تداخل ابتدا وجود بيمه نامه در سيستم جديد را چك نماييد و در صورت عدم يافتن بيمه نامه در سيستم جديد، از طريق سيستم قديم اقدام نماييد. لازم به ذکر است بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری انتقال یافته، در سیستم قدیم به جای 2210 با 5510 آغاز می شوند. بنابراین از انجام هر گونه عملیات روی بیمه نامه هایی که با شماره 5510 آغاز می شوند خودداری فرمایید. بیمه گذاران محترم نیز می بایست مجددا روی این سیستم فرایند ثبت نام را انجام دهند.


احتراما به اطلاع نمایندگان محترم مي رساند جهت چاپ اقساط بیمه نامه ها می توانید از مسیر ذیل استفاده نمایید :
تب بیمه نامه ها > نمایش بیمه نامه مربوطه > فرم وضعیت قسط بندی بیمه نامه > استفاده از دکمه های پرینت (در ستون آخر جدول)


احتراما به اطلاع مي رساند امکانات گزارشگيري صدور، اقساط معوق و مبالغ پرداختي، صدور الحاقيه هاي ابطال، بازخريد، تغيير کد نمايندگي موقت به دائم و توضيح در سيستم عملياتي شده است. همچنين جهت مشاهده کارمزد " راهنماي دريافت ليست كارمزد بيمه نامه هاي عمر انفرادي صادره سال 1392 " را مطالعه فرماييد.


بازگشت به بخشنامه مورخ 92/02/30 اسکن نمودن کارت ملی بیمه گذار از تاریخ 92/03/15 الزامی می باشد. بدیهی است به کلیه پیشنهاداتی که فاقد اسکن کارت ملی می باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد.


جهت ثبت پيشنهادات خانواده مي بايست حتما فايل اكسل خانواده را دانلود، تكميل و در تب ضمائم پيشنهاد آپلود نماييدخواهشمند است مشکلات خود در خصوص کار با سیستم جدید ثبت الکترونیک پیشنهادات را‌ در سامانه مدیریت درخواست‌های فناوری اطلاعات به آدرس http://ticket.parsianinsurance.com برای راهبری عمر انفرادی ارسال نمایید.به منظور جلوگیری از بروز خطا در ثبت پیشنهادات عمروسرمایه‌گذاری در سیستم جدید حتماً از آخرین نسخه مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نماییدپيشنهاد دهنده گرامي براي استفاده از سيستم فوق دانلود و نصب نرم‌افزار فايرفاكس (Firefox) ضروري است، ضمنا جهت رفاه حال كاربران سيستم، سند راهنماي كاربري سيستم استعلام نرخ بيمه عمر و سرمايه گذاري و لينك مستقيم دانلود فايرفاكس، در زير آمده اند :


دانلود نرم افزار فايرفاكس
راهنماي كاربري سيستم استعلام نرخ بيمه عمر و سرمايه گذاري
سوالات متداول